Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

Pomáháme dávat naději

Slovácké léto Šimonek plakát

Patnáctý ročník sportovně-kulturního festivalu Slovácké léto, který se konal prvních 10 dní  v červenci, přilákal na tisíc sportovců a nabídl celkem 22 sportů. Přestože návštěvníky trochu potrápilo deštivé počasí, večerní koncerty přilákaly tolik diváků, že zaplnili Masarykovo náměstí do posledního místečka.

Součástí Slováckého léta byl po šest dnů i stánek Českého národního registru dárců dřeně, kde se mohli registrovat noví potenciální dárci. Celkem bylo zapsáno 205 nových dárců, kteří jsou nadějí na život nejenom pro malého Šimonka z Babic, pro něhož se letošní nábor konal a který dřeň akutně potřebuje, ale i pro další pacienty s leukemií a poruchami krvetvorby. 

Mottem letošního ročníku Slováckého léta byla „radost z pohybu“ a my jsme potěšeni, že společnost CTZ s.r.o. mohla být součástí této krásné akce a podpořila stánek národního registru, kde se nově registrovaní dárci měli možnost zapsat někomu jinému do života a poskytnout mu naději.

 

Odstávka

Vážení zákazníci, v současné době dodáváme tepelnou energii do všech odběrných míst bez přerušení. Žádné odstávky ani havárie nejsou hlášeny.

 

Společnost CTZ s.r.o.

Klíčové kontakty

Poruchy – dispečink (nepřetržitě)
605 285 109

CTZ s.r.o.
572  552 917

Jak se k nám dostanete?

Zpravodaj skupiny MVV Energie CZ - NEWS

mvv-news-2022-04-banner