Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

Doplněná dokumentace EIA k modernizaci teplárny Mařatice byla předána krajskému úřadu

23. 8. 2023

Společnost CTZ s.r.o. dnes předala odboru životního prostředí Krajského úřadu Zlínského kraje doplněnou dokumentaci o vlivu záměru modernizace teplárny v Uherském Hradišti na životní prostředí (dokumentace EIA). Krajský úřad ji na základě připomínek institucí a veřejnosti vrátil k doplnění v únoru letošního roku.

Tisková zpráva:

Tisková zpráva společnosti CTZ – doplněná dokumentace EIA

 

UPOZORNĚNÍ NA ODSTÁVKU TEPLÉ VODY

7. 8. 2023

Vážení odběratelé,

z důvodu přerušení dodávek elektrické energie ze sítě EG.D bude probíhat v níže uvedených dnech odstávka dodávek teplé vody. Ihned po obnovení dodávek elektrické energie bude zprovozněna dodávka teplé vody.

(Pokračování textu…)

Společně zvyšujeme šanci na život vážně nemocným lidem.

19. 7. 2023

plakatV termínu od 29.6.2023 do 9.7.2023 se uskutečnil v historickém srdci Uherského Hradiště šestnáctý ročník sportovně-kulturního festivalu Slovácké léto a společnost CTZ s.r.o. byla opět součástí této velkolepé akce.

V průběhu deseti dnů si na své přišli sportovní nadšenci, profesionálové, děti i milovníci kvalitní kultury. Základem programu jsou desítky sportovních turnajů pro profesionály i amatéry, který je provázen pestrým doprovodným programem pro celou rodinu a všechny generace.

Součástí této akce byl po šest dnů i stánek Českého národního registru dárců kostní dřeně, kde se mohli registrovat noví potenciální dárci. Celkem bylo zapsáno 103 nových dárců, kteří jsou nadějí na život nejenom pro malého Matěje Křížka ze Zlína, pro něhož se letošní nábor konal a který kostní dřeň akutně potřebuje, ale i pro další pacienty s leukemií a poruchami krvetvorby.

Jsme velmi potěšeni, že společnost CTZ s.r.o. mohla být součástí této krásné akce a podpořila stánek Českého národního registru dárců kostní dřeně.

Ukončení dodávek tepla

22. 5. 2023

Happy family in the park evening light. The lights of a sun. Mom, dad and baby happy walk at sunset. The concept of a happy family.Parents hold the baby's hands.

Vážení odběratelé,

teplárna  CTZ s.r.o. od 1. června 2023 ukončila dodávky tepla do Vašich objektů a to až do 31.8.2023. Kdyby se však výrazně ochladilo jsme připraveni dodávky obnovit, a to na základě Vašeho písemného požadavku. 

Topná sezona byla zahájena 19. září 2022 a  teplo proudilo do radiátorů bez přerušení 256 dní, což je o 10 dní více, než v roce loňském. I když chladnější počasí přetrvávalo o něco déle, garantované dodávky tepla k vytápění a ohřevu teplé vody byly o 6 % nižší. (Pokračování textu…)

Den otevřených dveří v teplárně CTZ

16. 5. 2023

pozvanka3b

Jak to v teplárně vypadá, jak funguje provoz, kde se teplo a elektřina vyrábí a jaké technologie se k jeho výrobě používají, se mohl přesvědčit každý, kdo tento den přišel.  Pořádal se totiž každoroční Den otevřených dveří, který se tento rok konal po tříleté covidové pauze. 

Před samotnou prohlídkou areálu si návštěvníci nejprve vyslechli krátkou prezentaci o provozu objektových předávacích stanic. Dalším důležitým tématem bylo představení probíhajícího projektu modernizace teplárny, který umožní vyrábět energii ještě účinněji a ekologičtěji. Dokument o připravovaném záměru na výstavbu ZEVO, doplnily i barevné vizualizace navrženého objektu.   (Pokračování textu…)

Den otevřených dveří v teplárně

27. 4. 2023

pozvanka

 

Vážení odběratelé,

zajímá Vás, jak se energie vyrábí? Přijďte se podívat do naší teplárny na Den otevřených dveří! Během prohlídky Vám ukážeme, jak vyrábíme energii a jak jsme se rozhodli modernizovat teplárnu, aby byla co nejúčinnější a nejekologičtější. Můžete se také podívat na náš projekt modernizace teplárny ZEVO. Pro děti jsou připraveny zábavné programy a tvůrčí dílničky.

Těšíme se na Vás!

Den otevřených dveří pozvánka

Odstávka

Vážení zákazníci, v současné době dodáváme tepelnou energii do všech odběrných míst bez přerušení.

Žádné odstávky ani havárie nejsou hlášeny.

 

Klíčové kontakty

Poruchy – dispečink (nepřetržitě)
605 285 109

CTZ s.r.o.
572  552 917

Jak se k nám dostanete?

Zpravodaj skupiny MVV Energie CZ - NEWS

mvv-news-2022-04-banner