Člen skupiny MVV Energie CZ, Zodpovědná energie

„450 ml NADĚJE“

450ml_1

Společnost CTZ podpořila i letos celostátní projekt „450 ml NADĚJE“. 28. 2. 2024 se na Hematologicko transfuzním oddělení Uherskohradišťské nemocnice již po sedmé v řadě uskutečnila tato významná událost. Darovat krev přišlo sedm desítek nových dobrovolných dárců.
 

Darovat krev může každý zdravý člověk, muž či žena ve věku 18-65 let, přičemž tělesná hmotnost dárce krve by měla být minimálně 50 kg. Ženy mohou darovat krev 3x ročně, muži 4x ročně. 450 ml krve – je množství, které se dobrovolným dárcům odebírá.

„Velmi mě těší, že se akce setkala s tak velkým zájmem a vysokou účastí a doufám, že se k nám dárci budou i po prvním odběru pravidelně a rádi vracet. I když je naše základna dárců velká a spolupráce s nimi výborná, generace dobrovolníků postupně stárne a my jsme za každou – doslova „novou krev“ moc rádi,“ říká primář hematologicko transfuzního oddělení MUDr. René Kamrla.

Organizátorem akce je Nadační fond NADĚJE, který svou činností pomáhá zvyšovat počty dárců v našem regionu a šířit povědomí o důležitosti dárcovství krve.

 

 

BEZ ODSTÁVKY A HAVÁRIÍ

Vážení odběratelé,

v současné době dodáváme tepelnou energii do všech odběrných míst bez přerušení. Žádné odstávky ani havárie nejsou hlášeny.

Společnost CTZ s.r.o.

Klíčové kontakty

Poruchy – dispečink (nepřetržitě)
605 285 109

CTZ s.r.o.
572  552 917

Jak se k nám dostanete?